Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer ComputerNasza firma już od ponad pietnastu lat świadczy usługi w zakresie produkcji specjalistycznych i tworzonych na zamówienie programów do obsługi firm.

Działania biznesowe obejmują bardzo wiele różnorodnych obszarów działań. Wychodząc Twojej firmie naprzeciw realizujemy oprogramowanie z kilkunastu dziedzin, tworząc między innymi systemy:
Manager Importu

Program komputerowy Manager Importu przeznaczony jest dla pracowników Działu Importu, Eksportu i Handlu Zagranicznego, którzy potrzebują sprawdzonego, a zarazem profesjonalnego narzędzia. Wspomaga ono nadzór nad procesem importu od zamówienia u dostawcy, organizacji załadunku i transportu, odpraw celnych, obsługi portowej, aż do transportu do odbiorcy.

czytaj więcej

Manager Projektów

Planowanie to podstawa wszelakich działań. Logiczne i trafne wyznaczenie zadań poszczególnym pracownikom, a także odpowiednia koordynacja są prostą drogą do osiągania lepszych efektów. Jak połączyć te kilka zagadnień? Odpowiedzią na to pytanie z pewnością jest program Project Manager. Skupia on w sobie niezbędne elementy udanego planowania, zarządzania pracą ludzi, rozliczania ich oraz kontrolowania budżetu.

czytaj więcej

eSerwisant

eSerwisant to program do obsługi przedsiębiorstw, który został stworzony z myślą o firmach instalatorskich oraz prowadzących serwis urządzeń różnego rodzaju. Współczesny sprzęt wymaga okresowych przeglądów oferowanych przez specjalistyczne warsztaty. Nie tylko sprzedaż i instalacja urządzenia, ale cały okres jego funkcjonowania wymaga nadzoru technicznego.

czytaj więcej

Systemy budżetowe wspomagające planowanie i realizacje inwestycji

Systemy budżetowe pomogą Ci sprawnie zarządzać i obsługiwać wszelkiego rodzaju sprawozdania finansowe oraz kontrolować wydatki i przychody firmy. Na bieżąco będziesz miał wgląd do swojego budżetu, co z pewnością ułatwi jego zarządzanie oraz planowanie działań.

Systemy wspomagające prowadzenie projektów biznesowych - diagram Gantta

Planowanie jest procesem dosyć skomplikowanym, dlatego też niejednokrotnie potrzebne są narzędzia wspomagające do zarządzania projaktami typu Project Manager. Niezawodne okazują się w tym przypadku systemy do planowania oraz realizowania różnorodnych inwestycji. Możemy dzięki nim jasno sprecyzować nasze cele i wypełniać je punkt po punkcie, pomogą one także skoordynować prace poszczególnych pracowników.

Systemy handlowe i magazynowe

Programy tego typu stanowczo usprawniają prace małego lub średniego przedsiębiorstwa. Pomogą Ci stworzyć bazę danych, dzięki której będziesz mógł zarządzać setkami dokumentów oraz produktów. Co więcej towary możesz swobodnie przenosić pomiędzy kilkoma magazynami. Program świetnie sprawdzi się jako narzędzie ewidencyjne, a także służące do ustalania jakości i katalogowania konkretnych produktów. Te o charakterze handlowym pomogą nam skutecznie kierować sprzedażą, ulepszać ją na bieżąco, a także poprawić standardy obsługi klienta.

Systemy finansowo-księgowe

Posiadając profesjonalne oprogramowanie do rozliczania finansów oraz prowadzenia księgowości zorganizowanie pracy czy wydawanych faktur będzie wiele łatwiejsze. Płatności przestaną nieustannie zaprzątać Ci głowę, dzięki programom bez najmniejszego problemu uporządkujesz wszelakie kwestie finansowo- księgowe i trudniej będzie o popełnienie pomyłki. Moduły rachunkowości oraz dane finansowe gromadzone w jednym miejscu na pewno będą dużym atutem. Co więcej, jeżeli posiadasz małą lub średnią firmę sam będziesz mógł zająć się jej księgowością.

Systemy sprzedaży internetowej

Niezwykle trudno jest prowadzić dobry sklep internetowy. Z pomocą przyjdą Ci różnego rodzaju systemy zarządzające sprzedażą on-line zintegrowane z systemem magazynowym i księgowym. Szybko i stosunkowo łatwo skoordynujesz przyjmowanie zamówień, katalogowanie i wyszukiwanie towarów, a także modyfikacje wyglądu sklepu wirtualnego. Za pomocą prostych narzędzi wprowadzisz nowe produkty, nadasz im nazwy, opisy, a także wybrane ceny. Wszystko po to, aby Twój biznes działał sprawnie i przynosił oczekiwane zyski.

Systemy raportowe

Wprowadzenie do swojej firmy funkcjonalności jaką jest system raportowania z pewnością szybko okaże się dobrym wyborem. Za pomocą tego narzędzia uproszczony zostanie cały proces tworzenia raportów. Oprogramowanie to służy także do tworzenia specjalistycznych analiz na podstawie uzyskanych wcześniej danych, które później można zaprezentować klientowi.

Systemy wspomagające zarządzenie kontaktami z klientami CRM

System CRM usprawni znacznie zarządzanie relacjami z klientem. Pomoże nawiązać bliższe więzi, a także rozbuduje znacznie kontakty biznesowe. W ten sposób stworzysz swego rodzaju powiązanie odbiorcy z promowaną marką. Dzięki systemowi możliwy będzie dostęp do informacji związanych z klientami oraz proponowaną ofertą, a także kontrola nad całym procesem obsługi klienta. Co za tym idzie planowanie działań oraz ich wypełnianie.

Systemy dla placówek medycznych

Oprogramowanie, które pomoże zarządzać placówkami medycznymi jest nieocenionym narzędziem. Dzięki niemu możemy prowadzić rejestrację pacjentów, przypisywanie ich do konkretnych lekarzy, tworzenie historii medycznej oraz zarządzanie wydawanymi receptami. Z pewnością usprawni to prace recepcji i spowoduje mniejsze ryzyko popełnienia błędu.

Systemy obiegu dokumentów i prowadzonych spraw

W przypadku kilku lub kilkunastoosobowych firm niezwykle ciężko jest skoordynować wszystkie wychodzące i przychodzące pisma. Niewątpliwie przydatne okazują się w tym przypadku programy usprawniające obieg dokumentów oraz spraw. Dzięki nim z będziesz miał wgląd do wszystkich pism, a także możliwość zarządzania nimi w odpowiedni sposób, skróci to stanowczo czas potrzebny na przekazanie dokumentów kolejnym osobom.

Systemy obsługi programów lojalnościowych

Programy lojalnościowe są doskonałym sposobem na przyciągnięcie do siebie stałych klientów, którzy zbierając punkty coraz mocniej będą związywać się z konkretną marką. Dzięki specjalnemu systemowi nie będzie sprawiało trudności zarządzanie danym programem, co więcej zwiększysz dzięki niemu sprzedaż produktów przy minimalnym nakładzie na promocję. Prosty oraz intuicyjny panel sprawi, że nauka obsługi będzie błyskawiczna, bez trudu odczytasz ilość punktów na karcie danego klienta oraz przydzielisz rabat. Dodatkową opcją jest także specjalny moduł, dzięki któremu można będzie zamówić nagrody za określoną liczbę punktów.

Systemy wspomagające dział importu i handlu zagranicznego

Współpraca z klientami z branży handlu zagranicznego zaowocowała stworzeniem narzędzi informatycznych wspomagających prowadzenie działów importu i logistyki w handlu zagranicznym. Ułatwiają one działania operacyjne na poziomie planowania i realizacji zamówień, logistyki załadunku i transportu, odpraw celnych i portowych. Ułatwiają kontrolę nad prowadzeniem handlu międzynarodowego oraz współpracę z kontrahentami.

Integracje z systemami geolokalizacji i mapami Google

Współczesne aplikacje wymagają integracji z zewnętrznymi źródłami informacji. Przykładem tego mogą być mapy Google w oparciu o które mogą być planowane trasy przejazdu czy też analizowanie dane obszaru w oparciu o zdjęcia lotnicze.

Systemy rejestracji i przetwarzania czasu pracy

Systemy rejestracji i przetwarzania czasu pracy stanowi nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie poprawiania efektywności pracy i obniżania jej kosztów. W znacznym stopniu upraszczają wszelkie czynności związane z ewidencją czasu pracy, spełniając jednocześnie wymogi prawne dotyczące dokumentacji czasu pracy oraz różnorodne potrzeby pracodawców. Wspomagają min. rozliczanie pracy w dni dni robocze, wolne oraz święta, rozliczanie nadgodzin, spóźnień i nieobecności z uwzględnieniem wszelkiego rodzaju urlopów, zwolnień i delegacji, zaliczanie czasu pracy według określonych przez użytkownika reguł, szczegółowe raportowanie oraz prowadzenie statystyk czasu pracy dla każdego pracownika jak i dla grup pracowniczych, według zadanego kryterium, a także zapewniają współprace z programami kadrowymi.

Systemy wspomagające dział transportu i logistyki

Proponowane przez nas oprogramowanie świetnie sprawdzi się do zarządzania działem transportu oraz logistyki. Możliwe będzie stworzenie odpowiedniej bazy danych, gdzie wpisywane będą produkty oraz towary. Co więcej prowadzone będą wpisy dotyczące diagnostyki, napraw oraz obsługi technicznej pojazdów.

Systemy obsługi serwisu

Jeżeli posiadasz prężnie działający serwis to koniecznością jest sprawienie firmie specjalistycznego systemu do jego obsługi. Ułatwione w ten sposób będziesz miał na bieżąco dostęp do historii napraw, gwarancji, kosztów usług, a także analiz.

Systemy ewidencji gruntów i nieruchomości

Fachowe i zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz rozporządzeniami oprogramowanie ewidencjonujące grunty i nieruchomości jest szczególnie przydatne w przypadku gmin oraz urzędów miasta. Szybko i sprawnie odbędzie się podliczenie powierzchni, określenie koniecznych podatków, a także wykaz gruntów rolnych i budowlanych. W każdej chwili można będzie sporządzić specjalistyczne raporty na bazie danych zgromadzonych w archiwum.

Systemy ewidencji maszyn i narzędzi

Dzięki oprogramowaniu do ewidencji maszyn i narzędzi z łatwością będziesz mógł zarządzać danymi zlokalizowanymi w bazie. Każdemu sprzętowi nadasz odpowiednie parametry, przypiszesz cechy oraz zewidencjonujesz przebieg pojazdów. Szczególnie przyda się podczas przeprowadzanych regularnie inwentaryzacji.

Specjalistyczne bazy danych

Każde przedsiębiorstwo powinno mieć swoją bazę danych w zależności od świadczonych usług. Ze specjalnym oprogramowaniem zarządzanie nią, modyfikowanie oraz wprowadzanie nowych danych będzie dziecinnie proste.

Copyright © Digital Art Division, 1998-2023
Nota prawna
Telefon:          602 35 70 94 Telefon/Fax:   (22) 713 86 38