Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer


Digital Art Division świadczy szeroko rozumiane usługi programistyczne, doradcze, konsultingowe w zakresie projektowania, wytwarzania, a także testowania aplikacji. Oferujemy rozwiązania zgodne z wymaganiami klienta w ustalonym wcześniej terminie i budżecie. Wieloletnie doświadczenie w budowaniu systemów informatycznych nauczyło nas wiele w dziedzinie optymalizacji oraz zarządzania bazami danych, co też w dużej mierze decyduje o wydajności i szybkości działania naszych aplikacji.

Do realizacji projektów wykorzystujemy najnowsze technologie informatyczne oraz najlepsze praktyki wypracowane przez branżę IT.
Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji zarówno na platformach desktopowych MS Windows, Mac OS, Unix, jak i platformach mobilnych Apple iOS, Android, Windows Mobile oraz webowych. Pozwala nam to kreować, a także dostosowywać rozwiązania do aktualnych struktur informatycznych klientów. W efekcie otrzymujemy stabilne i efektywne działanie, a także znacznie obniża koszty wdrożeń i późniejszego użytkowania.

Ścisła współpraca z klientem przez cały czas trwania projektu zapewnia, że finalny kształt aplikacji nie będzie odbiegał od wymagań i oczekiwań klienta. Naszym gwarantem są zadowolone opinie osób, które podjęły się współpracy z Digital Art Division.

Programy na zamówienie

Na rynku istnieje wiele rozwiązań oprogramowania dla firm i instytucji, spełniają one podstawowe wymagania biznesowe. Wszystkie aplikacje klasy ERP spójne są w swojej funkcjonalności. Wiąże się to z przepisami podatkowymi oraz wymogami formalno-prawnymi stawianymi podmiotom gospodarczym funkcjonującym na rynku, a co za tym idzie firmom tworzącym oprogramowanie. Często jednak, istnieje konieczność stworzenia oprogramowania lub integracji procesów niestandardowych, będących specyficznym rozwiązaniem dla konkretnej organizacji. Wychodząc na przeciw potrzebom, proponujemy nasze usługi konsultingowe, projektowe, integracyjne i programistyczne.

Na bazie naszego doświadczenia oraz wyspecjalizowanej kadry profesjonalnych pracowników możemy dopasować system firm trzecich, bądź stworzyć własne autorskie rozwiązanie softwarowe. Programujemy na zlecenie, tworząc dedykowane rozwiązania biznesowe, programy bazodanowe, a także bazy danych.

Wykorzystując zdobytą przez lata wiedzę jesteśmy w stanie w krótkim czasie zaproponować poglądowy projekt systemu, który stanie się fundamentem ostatecznej aplikacji.

Dzięki wypracowanym już standardom wysoką jakość usług i produktów. Nasze rozwiązania cechują się wydajnością, stabilnością pracy oraz przyjaznym i nowoczesnym interfejsem. Jakość produktów przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia i uznania klientów z różnych obszarów działalności. Nasze usługi programistyczne świadczone są na najwyższym poziomie, profesjonalnie z zachowaniem obowiązujących standardów jakościowych projektowania i programowania.


Integracje systemów informatycznych

Niezawodna i nowoczesna infrastruktura informatyczna jest jednym z fundamentalnych składników pozwalających firmom na efektywne prosperowanie i konkurowanie w warunkach gospodarki rynkowej. Jednolity system informatyczny staje się podstawą sprawnego funkcjonowania większości firm, niezależnie od rodzaju prowadzonej przez nie działalności.
Wiele firm zainwestowało znaczne środki finansowe w aplikacje, a gromadzone przez nie dane stanowią znaczną, można by rzec strategiczną wartość. Spora liczba różnorodnych systemów i aplikacji pociąga za sobą dużą ilość problemów związanych z ich właściwą współpracą, bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej oraz administrowaniem.

Dlatego też zagadnienie związane z integracją systemów informatycznych, jest jednym z kluczowych problemów logistycznych, jak i technicznych jakie występują w każdym przedsiębiorstwie.
Nasze doświadczenie pozwala nam wybrać najlepsze dla danego zastosowania rozwiązanie, zarówno programowe, jak i sprzętowe oraz zagwarantować optymalną realizację koncepcji, planu i wdrożenia efektywnych rozwiązań integracyjnych.


Serwis powdrożeniowy i utrzymanie systemu

Każdy zaawansowany system informatyczny posiada własny cykl życia. Po zaimplementowaniu i wdrożeniu następuje faza dostrajania systemu, w czasie której często pojawiają się dodatkowe wymagania mające na celu usprawnienie jego funkcjonowania. W następnych fazach mają miejsce typowe działania wsparcie dla użytkowników, dalsze usprawnienia, dostosowywanie systemu do zmian w otoczeniu biznesowym czy zmian prawnych. W wielu przypadkach funkcjonowanie przedsiębiorstwa wymaga, aby działania związane z serwisowaniem były realizowane w określonym czasie i różnej skali ważności. Świadczone przez nas usługi serwisowania, daje jasno określoną gwarancję jakości pracy systemów, naszego wsparcia dla ich użytkowników, oraz czasu reakcji na zgłoszenia.


Gwarancja

Każdy stworzony przez nas system posiada gwarancję, na bazie której nieodpłatnie usuwamy błędy oraz przywracamy działanie systemu do jego pełnej zgodności ze specyfikacją.Copyright © Digital Art Division, 1998-2023
Nota prawna
Telefon:          602 35 70 94 Telefon/Fax:   (22) 713 86 38