Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer


Informacje prawne

Serwis internetowy Digital Art Division ma charakter wyłącznie informacyjny. Digital Art Division nie udziela żadnej gwarancji, co do formy i treści informacji umieszczonych w serwisie, w szczególności w zakresie aktualności, dokładności, zupełności, szczegółowości oraz przydatności informacji dla określonych działań użytkowników serwisu. Digital Art Division przysługuje prawo zmiany jakichkolwiek informacji umieszczonych w serwisie, w wybranym przez Digital Art Division terminie, bez konieczności uprzedniego powiadomienia użytkowników serwisu.

Prawa autorskie

Wszelkie prawa do serwisu Digital Art Division, w tym do jakichkolwiek jego elementów graficznych oraz układu stron serwisu oraz jakichkolwiek innych jego elementów są zastrzeżone. Korzystanie z serwisu jest dopuszczalne jedynie w zakresie tzw. dozwolonego użytku Użytkownika Serwisu, tj. wyłącznie w celu prywatnym i niekomercyjnym, pod warunkiem nienaruszania jakichkolwiek praw wynikających z przepisów prawa, w szczególności praw autorskich lub praw ochronnych na znaki towarowe. Korzystanie z serwisu w inny sposób wymaga zawarcia odpowiedniej pisemnej umowy z Digital Art Division.

Informacje dodatkowe

W przypadku pytań Użytkowników Serwisu dotyczących warunków korzystania z Serwisu, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Email do działu obsługi klienta: dad@dad.pl

Copyright © Digital Art Division, 1998-2023
Nota prawna
Telefon:          602 35 70 94 Telefon/Fax:   (22) 713 86 38