Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer


Manager Importu

Program komputerowy Manager Importu przeznaczony jest dla pracowników Działu Importu, Eksportu i Handlu Zagranicznego, którzy potrzebują sprawdzonego, a zarazem profesjonalnego narzędzia. Wspomaga ono nadzór nad procesem importu od zamówienia u dostawcy, organizacji załadunku i transportu, odpraw celnych, obsługi portowej, aż do transportu do odbiorcy.

czytaj więcej

Manager Projektów

Planowanie to podstawa wszelakich działań. Logiczne i trafne wyznaczenie zadań poszczególnym pracownikom, a także odpowiednia koordynacja są prostą drogą do osiągania lepszych efektów. Jak połączyć te kilka zagadnień? Odpowiedzią na to pytanie z pewnością jest program Project Manager. Skupia on w sobie niezbędne elementy udanego planowania, zarządzania pracą ludzi, rozliczania ich oraz kontrolowania budżetu.

czytaj więcej

eSerwisant

eSerwisant to program do obsługi przedsiębiorstw, który został stworzony z myślą o firmach instalatorskich oraz prowadzących serwis urządzeń różnego rodzaju. Współczesny sprzęt wymaga okresowych przeglądów oferowanych przez specjalistyczne warsztaty. Nie tylko sprzedaż i instalacja urządzenia, ale cały okres jego funkcjonowania wymaga nadzoru technicznego.

czytaj więcej


Planowanie to podstawa wszelakich działań. Logiczne i trafne wyznaczenie zadań poszczególnym pracownikom, a także odpowiednia koordynacja są prostą drogą do osiągania lepszych efektów. Jak połączyć te kilka zagadnień? Odpowiedzią na to pytanie z pewnością jest program Project Manager. Skupia on w sobie niezbędne elementy udanego planowania, zarządzania pracą ludzi, rozliczania ich oraz kontrolowania budżetu. Program komputerowy Manager Projektów przeznaczony jest dla wszystkich którzy chcą lepiej planować swój czas. Można go wykorzystać do zastosowań biznesowych, jak i prywatnych.

Project Manager jest aplikacją desktopową działającą pod systemem Windows, lecz funkcjonuje na zasadzie podobnej do strony WWW. Poprzez serwer WWW, a także wygodny dla użytkownika interfejs za pośrednictwem Internetu możemy połączyć się z jego zasobami. Wyznaczeni klienci oraz współpracownicy mają dostęp do określonych przez Ciebie informacji, zadań czy projektów. Ty decydujesz o tym kto może edytować poszczególne moduły. Dzięki temu programowi z łatwością skoordynujesz działania pomiędzy współpracownikami, a co ważniejsze usprawnisz znacznie prace. Wszystkie dane zgromadzone w jednym miejscu pozwolą Ci na odpowiednie zarządzanie zasobami oraz podejmowanie słuszniejszych decyzji na podstawie zlokalizowanych w bazie informacji.

Najważniejsze cechy programu:

  • prosta obsługa - przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że praca i poruszanie się po aplikacji jest bardzo intuicyjna,
  • szybkie oraz łatwe tworzenie projektów, obiegu spraw, zadań, przypisywanie ich ludziom, ewidencjonowanie i bilansowanie dokumentów kosztowych, a także przychodowych,
  • diagram Gantta obrazujący podział projektu na poszczególne zadania oraz rozplanowanie ich w czasie,
  • szczegółowe raportowanie kosztów projektów i zadań,
  • lepsze zarządzanie relacjami z klientami dzięki modułowi CRM, istnieje możliwość zapoznania się w dowolnej chwili z historią kontaktów z kontrahentami,
  • fachowe zarządzanie informacją oraz gromadzenie ich w jednym miejscu,
  • sprawna komunikacja, dzięki systemowi powiadomień, alarmów oraz konfiguracji kalendarza,
  • zdalny dostęp do bazy danych systemu poprzez sieć Internet.

Najważniejsze funkcje programu:


Kartoteka zadań
Manager Projektów - Kartoteka zadań
Kartoteka daje dostęp do wszystkich zadań zdefiniowanych. Informuje o zadaniach aktualnych i przeterminowanych, sygnalizuje nowe wiadomości od innych operatorów, powiadamia o stanie aktualnych wydatków oraz wykorzystaniu budżetu.

Harmonogram projektu - diagram Gantta
Manager Projektów - Harmonogram projektu - diagram Gantta
Harmonogram projektu jest przedstawiony za pomocą klasycznego diagramu Gantta, który stanowi metodę wizualnego opisu przedsięwzięcia. Obrazuje podział projektu na etapy i zadania oraz ich rozplanowanie w czasie. Służy do tworzenia wykresów obrazujących harmonogram zadań konkretnego procesu. Pokazuje czasy rozpoczęcia i zakończenia działań, ich czas trwania, kolejność, następstwo oraz wzajemne zależności. Może pokazywać także zasoby wymagane do realizacji poszczególnych zadań oraz stan zaawansowania ich realizacji.

Zadanie
Manager Projektów - Zadanie
Zadanie jest podstawowym elementem projektu. Opisuje ono terminy wykonania, stan zaawansowania wykonań, a także priorytety. Do każdego zadania można przypisać operatorów którzy będą je wykonywać. Istnieje również możliwość określenia budżetu na wykonanie każdego zadania oraz ewidencji rzeczywistych kosztów poniesionych przy jego realizacji.

Planowany budżet
Manager Projektów - Planowany budżet
Zaplanowany budżet zadania może się składać z dowolnej liczby pozycji kosztowych. Suma cząstkowych pozycji budżetów zadań tworzy budżet całego projektu.

Wykonanie budżetu
Manager Projektów - Wykonanie budżetu
Funkcja wykonania budżetu umożliwia przypisywanie do poszczególnych zadań oraz dokumentów związanych z wykonaniem zadania. System daje możliwość szczegółowego określenia typu dokumentu i jego tematu, dostawcy, czasu wpłynięcia, a także kwot netto i brutto. Suma cząstkowych pozycji wykonania budżetu zadań składa się na wykonanie budżetu całego projektu.

Wysyłanie dokumentów na serwer
Manager Projektów - Wysyłanie dokumentów na serwer
Systemy umożliwia przypisanie do zadań dowolnej liczby dokumentów elektronicznych w formie załączników związanych z konkretnym zadaniem. Podczas przypisywania dokumentu do zadania, jest on automatycznie wysyłany na serwer, dzięki czemu mają do niego dostęp wszyscy operatorzy przypisani do zadania.

Przypisanie dokumentów do projektu
Manager Projektów - rzypisanie dokumentów do projektu
Z poziomu projektu istnieje możliwość dostępu do wszystkich dokumentów związanych z projektem.

Forum projektu
Manager Projektów - Forum projektu
Operatorzy związani z projektem mają możliwość prowadzenia dyskusji i wymiany informacji poprzez wbudowane forum. Osoby zainteresowane wybranym wątkiem forum są automatycznie informowane przez system o nowym wpisie.

Wewnętrzny system wiadomości
Manager Projektów - Wewnętrzny system wiadomości
Innym wbudowanym systemem wymiany informacji jest wewnętrzna poczta elektroniczna, którą operatorzy mogą przesyłać informacje do pojedynczego odbiorcy lub grupy odbiorców.

Wydarzenie związane z projektem
Manager Projektów - Wydarzenie związane z projektem
W systemie istnieje mechanizm tworzenia wydarzeń związanych z projektami. Dla każdego wydarzenia można przypisać wybranych operatorów oraz włączyć przypomnienie.

Kalendarz
Manager Projektów - Kalendarz
Zdefiniowane w systemie wydarzenia można przeglądać w postaci kalendarze tygodniowego. Z poziomu kalendarza możliwe jest również tworzenie nowych wydarzeń.

Wydarzenia
Manager Projektów - Wydarzenia
Zdefiniowane w systemie wydarzenia można również przeglądać w postaci tabelarycznej według kolejności nadchodzących wydarzeń.

Historia zmian parametrów zadania
Manager Projektów - Historia zmian parametrów zadania
Systemy posiada unikalny mechanizm rejestracji zmian które zostały wprowadzone w przeszłości do poszczególnych zadań oraz daje możliwość podglądu archiwalnych wersji parametrów zadań.


Indywidualna rozbudowa i integracja systemu
Na życzenie istnieje możliwość rozbudowy systemu o nowe funkcje zgodnie z życzeniem klienta oraz zintegrowaniem oprogramowania z innymi systemami informatycznymi.


Jeśli będą Państwo zainteresowani powyższym systemem proszę o kontakt z naszą firmą.

Copyright © Digital Art Division, 1998-2023
Nota prawna
Telefon:          602 35 70 94 Telefon/Fax:   (22) 713 86 38