Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer


Przez ostatnie lata działalności, mieliśmy przyjemność realizować zlecenia firm i instytucji z bardzo wielu branż i obszarów działania. Naszymi klientami są firmy handlowe i usługowe, firmy deweloperskie, producenci branży spożywczej i przemysłowej, firmy konsultingowe i doradztwa personalnego, ośrodki państwowej i prywatnej służby zdrowia. Poniżej prezentujemy niektórych z nich.Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie jest najstarszą i największą polską organizacją zrzeszającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.

czytaj więcej


Schmersal

Bezpieczeństwo dla ludzi i maszyn. Kierując się tym hasłem Grupa Schmersal oferuje swoim klientom najszerszy na świecie program przemysłowych urządzeń i systemów bezpieczeństwa dla ludzi i maszyn.

czytaj więcej


Geberit

Grupa Geberit jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Posiada przedstawicielstwa w 41 krajach. Marka Geberit to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji.

czytaj więcej


Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) jest
jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce oraz instytutem naukowo-badawczy, pracującym na rzecz nowoczesnej pediatrii.

czytaj więcej


Hochtief Development Polska Sp. z o.o.

Hochtief Development, jeden z pięciu oddziałów spółki akcyjnej Hochtief AG z siedzibą w Essen, specjalizuje się w projektowaniu, realizacji i sprzedaży przyszłościowych projektów biurowych, hotelowych, mieszkaniowych i handlu detalicznego.

czytaj więcej


Polcan

Dystrybutor oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz artykułów biurowych działający na
terenie całego kraju.

czytaj więcej


Time for Wax

Pierwsze w Polsce wyspecjalizowane studia depilacji woskiem. Powstałe z myślą o osobach, które dbają o siebie, cenią sobie jakość depilacji, komfort i wygodę, a mają do dyspozycji ograniczoną ilość czasu.

czytaj więcej


Sedno Sp. z o.o.

Jedna z najstarszych firm developerskich działająca na polskim rynku. Wielokrotnie nagradzina za wysoką jakość budowanych domów i dbałośc o klientów.

czytaj więcej


Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie .

Wiodąca firma produkująca od ponad 60 lat pieczywo i ciasta na rynek warszawski. Trzy własne piekarnie przemysłowe, ponad trzydzieści własnych sklepów firmowych.
czytaj więcej


Sobieski Sp. z o.o.

Firma Sobieski Dystrybucja Sp. z o.o. jest firmą, która dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów buduje silną i
stabilną pozycję swoich marek. Firma należy do francuskiej
grupy kapitałowej Belvedere S.A.

czytaj więcej


Polski Związek Działkowców

Polski Związek Działkowców jest samorządną, niezależną, pozarządową organizacją społeczną. Zarządza prawie 5000 rodzinnymi ogrodami działkowymi i zrzesza blisko 965 tyś. członków.

czytaj więcej


Still Polska Sp. z o.o.

Still jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej, oferuje wózki widłowe, podnośniki paletowe, gęstą sieć serwisową, rozwiązania software, usługi finansowe oraz
inne rozwiązania systemowe logistyki wewnątrzzakładowej.

czytaj więcej


Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Instytut Matki i Dziecka jest instytutem naukowo-badawczym w zakresie zdrowia matki i dziecka, zdrowia prokreacyjnego oraz zdrowia populacji w wieku rozwojowym.

czytaj więcej


Alexis II Spółka Jawna

Firma Alexis z powodzeniem działa w branży artykułów dziecięcych oraz sprzętu sportowego. Jest jednym z czołowych importerów i dystrybutorów wyselekcjonowanych i bezpiecznych produktów.

czytaj więcej


Coty Polska Sp. z o.o.

Coty Polska jest czwartą największą firmą kosmetyczną działającą na rynku detalicznym w Polsce i charakteryzuje się wysoką dynamiką wzrostu. Ma wiodącą pozycję rynkową we wszystkich segmentach, w których jest obecna ze swoimi kosmetykami.

czytaj więcej


G&G Studio Sp. z o.o.

G&G Studio to wiodąca polska firmia działajaca w branży reklamy zewnetrznej, wielkoformatowego druku cyfrowego, reklamy na pojazdach oraz innych formach produkcji reklamowej.

czytaj więcej


CopyPartner - dystrybutor Konica Minolta

CopyPartner oferuje najnowsze rozwiązania oparte na systemach biurowych Konica Minolta. Poprzez sieć swoich 70 Partnerów Handlowych w całej Polsce, jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom związanych z obsługą urządzeń biurowych.

czytaj więcej


Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej Medica Med

Medica Med świadczy usługi opieki zdrowotnej w zakresie opieki rehabilitacyjnej, fizjoterapii ambulatoryjnej, rehabilitacji ogólnoustrojowej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

czytaj więcej


Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej Reh-Medica

Reh-Medica Centrum Rehabilitacji świadczy usługi w ramach poradni ortopedycznej, rehabilitacyjnej, ortopedyczna dla dzieci, kardiologicznej na zasadach komercyjnych oraz w ramach umowy z Mazowiecką Regionalną Kasą Chorych.

czytaj więcej


Pilla Polska Sp. z o.o.

Jedyna włoska firma w branży odlewów nagrobnych posiadająca własną filię w Polsce oraz centrum dystrybucyjne i scentralizowany system sprzedaży wysyłkowej.

czytaj więcej


Mach & Partner Consulting Sp. z o.o.

Głównym zadaniem Mach & Partner Consulting jest praca nad rozwojem nowoczesnego świata współpracy międzyludzkiej. Prowadzi coaching dla managerów i kadr zarządzających firm
oraz różnego rodzaju szkolenia dla grup pracowniczych.

czytaj więcej


Michelin Polska Sp. z o.o.

Michelin znajduje się w ścisłej czołówce światowej branży opon. Grupa produkuje, opony do samochodów osobowych i dostawczych, ciężarowych, opony lotnicze, motocyklowe, przemysłowe i rolnicze.

czytaj więcej
"...Zaproponowane rozwiązanie zostało wykonane z zachowaniem obowiązujących standardów informatycznych, a wykonany system jest elastyczny i jednocześnie spełniający wszystkie nasze wymogi biznesowe.
Z całą pewnością ze względu na wysoką jakość usług możemy zaliczyć wykonawcę systemu firmę Digital Art Division do grona profesionalnych, godnych polecenia projektantów i wykonawców..."

[...]
Członek Zarządu
Hochtief Project Development Polska"...Stworzony system został zrealizowany i wdrożony na poziomie w pełni nas satysfakcjonującym.
Przez 11 lat funkcjonowania systemu dostawca zapewnia nam nieprzerwanie nadzór autorski oraz profesjonalną obsługę serwisową. Wszelkie zmiany i modyfikacje systemu zgłaszane przez nas w trakcie użytkowania są wykonywane na bieżacą z zachowaniem ciągłości pracy..."

[...]
Prezes Zarządu
Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska
w Warszawie"...firma Digital Art Division wykonała z należytą starannością zamówienie publiczne polegające na stworzeniu i wdrożeniu indywidualnych programów komputerowych min. do rejestracji i ewidencji umów, zamówień oraz postępowań, ewidencji czasu pracy, ewidencji usług serwisowych aparatury medycznej realizowanych przez odpowiednie komórki IP CZD.
W trakcie dotychczasowej współpracy Wykonawca zamówienia dał się poznać jako wyjątkowo solidny, odpowiedzialny i godny zaufania partner biznesowy..."

[...]
Kierownik Działu Handlowego
Instytut Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka
w Warszawie

Copyright © Digital Art Division, 1998-2023
Nota prawna
Telefon:          602 35 70 94 Telefon/Fax:   (22) 713 86 38