Computer Computer Computer Computer Computer Computer Computer ComputerDigital Art Division jest firmą dostarczającą przedsiębiorstwom i instytucjom usługi w zakresie informatyki, a w szczególności tworzenie oprogramowania na zamówienie. Od ponad 20 lat zajmuje się wytwarzaniem, wdrażaniem, integrowaniem oraz utrzymaniem systemów informatycznych tworzonych i dostosowanych do indywidualnych wymagań firm i instytucji z sektora prywatnego i publicznego. Od ponad dziesięciolecia istnieje jako producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Z powodzeniem tworzymy rozwiązania na miarę naszych czasów.

Oferta obejmuje szerokie spektrum usług: począwszy od zdefiniowania problemu, zaprojektowania rozwiązania, stworzenia i wdrożenia oprogramowania, aż do zarządzania działaniem aplikacji.

Firma realizuje projekty w oparciu o najlepsze krajowe i zagraniczne doświadczenia z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych, dostępnych dla firm o zróżnicowanym budżecie na rozwój informatyki. W swoim dorobku posiadamy wiele programów będących uzupełnieniem funkcjonalności, innych systemów wspomagających zarządzanie, jak również stanowiących niezależne systemy informatyczne.

Zgodnie z misją firmy, tworzenia oprogramowania na zamówienie, podejmujemy się realizować zlecenia z bardzo wielu obszarów działań biznesowych. Należą do nich min. systemy wspomagające prowadzenie sprzedaży i gospodarki magazynowej, raportujące i wspomagające analizę biznesową, zarządzania kontaktami z klientem CRM, obiegu dokumentów, śledzenia stanu realizacji zleceń, oraz wiele innych.

Ponieważ prowadzenie działań biznesowych w oparciu o Internet jest już niezbędne, dlatego też duże znaczenie przypisujemy do świadczenia usług e-commerce. Są to rozwiązania internetowe do komunikacji marketingowej i sprzedaży on-line, zintegrowanymi z wewnętrznymi systemami firm.

Przy realizacji takich projektów wykorzystujemy najnowsze technologie informatyczne. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji zarówno na platformach Windows jak i platformach Unix'owych. Pozwala nam to kreować i dostosowywać rozwiązania do aktualnych struktur informatycznych klientów, co zapewnia stabilne i efektywne działanie, a także znacznie obniża koszty wdrożeń oraz późniejszego użytkowania.


Copyright © Digital Art Division, 1998-2023
Nota prawna
Telefon:          602 35 70 94 Telefon/Fax:   (22) 713 86 38